W dniach 9-11 czerwca w Kraśniku odbył się Puchar Polski Dzieci, jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych dla młodych karateków. Nasza drużyna, pełna determinacji i zapału, wzięła udział w turnieju i odniosła wielki sukces, zdobywając łącznie 16 medali.

Wśród naszych zawodników, które reprezentowały nasz klub, szczególnie godna uwagi była Karolina Hejmo która wywalczyła złoty medal w kata indywidualnym, imponując swoją techniką, elegancją i precyzją ruchów.

Warto podkreślić, że nasza drużyna osiągnęła również wiele innych wspaniałych rezultatów. Zdobyliśmy łącznie 16 medali, co świadczy o naszym wysokim poziomie sportowym i solidnej pracy całego zespołu. Oprócz złotego medalu Karoliny Hejmo w kata indywidualnym, zdobyliśmy również 8 srebrnych medali i 7 brązowych medali.

Nasi zawodnicy zaprezentowali się z najlepszej strony, pokazując swoje umiejętności, hart ducha i determinację. Cieszymy się nie tylko z wyników, ale także z możliwości rywalizacji z innymi utalentowanymi karatekami z całego kraju. Puchar Polski Dzieci był wspaniałą okazją do zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju sportowego.

Wyniki:

Karolina Hejmo – złoto w kata ind. , srebro w kata druż.

Rita Dziedzic- srebro w kata ind. srebro w kumite ind. srebro w enbu, srebro w kata druż.

Szymon Krawczyk- brąz w kata ind , srebro w enbu

Martyna Juszczak – srebro w kata druż.

Oliwia Przybyłko – brąz w kata ind. , srebro w kata druż.

Hanna Wojas- srebro w kata druż.

Lidia Biernat- srebro w kata ind.

Tymon Wojas- brąz w kata ind.

Wojciech Wyraz – 2x srebro w enbu , srebro w kata druż

Adam Buchowicz – brąz w kata druż

Michał Kłos – brąz w kata druż

Mikołaj Wojas – brąz w kata druż

Igor Gross- srebro w enbu, srebro w kata druż

Filip Malik- brąz w kata ind. , brąz w enbu

Emilia Gierek- brąz w enbu

Oliwia Łukasik – brąz w kata ind.